Rist Polska, Łopuszańska 53 02-232 Warszawa, Poland

telefon: +48 - 22 846 58 12 / ++48 - 22 868 36 37

faks: +48 - 22 - 846 58 12

E-Mail: rist.polska@rist-international.com

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.30
-
Dalsze informacje
Kontakt z centralą w Wiedniu i Obsługa Nowych projektów na Polskę południową. Theodor R. Rist Ges.m.b.H. Jan Polak ( Osoba kontaktowa - polsko języczna ) Triester Straße 203 1230 Wien Godziny otwarcia: Mo - Fr 8.00 - 18.00 Uhr, Sa 9.00 - 12.00 Uhr Tel: ++43 - (0)1 - 667 97 71 Fax: ++43 - (0)1 - 667 97 71-17 e-mail: j.polak@rist.at Tel. Kom PL: 604/996 148 e-mail: rist.krakow@op.pl
Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Triester Straße 203 1230 Wien, Austria

telefon: +43 - (0)1 - 667 97 71 - 0

faks: +43 - (0)1 - 667 97 71 - 17

E-Mail: office@rist.at

Mo - Fr 7.30 - 18.00 Uhr, Sa 9.00 - 12.00 Uhr
ATU 14850909, FN 113040k, Handelsgericht Wien
Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Stadlweg 40 6020 Innsbruck, Austria

telefon: +43 - (0)512 - 348 970

faks: +43 - (0)512 - 392 310

E-Mail: rist.innsbruck@rist.at

Mo - Fr 8.00 - 17.30 Uhr
ATU 36981806, FN 47556k, Landesgericht Innsbruck
Theodor R. Rist Ges.m.b.H., Kirchenweg 6 5071 Salzburg, Austria

telefon: +43 - (0)662 - 851 074

faks: +43 - (0)662 - 853 070

E-Mail: rist.salzburg@rist.at

Mo - Fr 8.00 - 17.00 Uhr
ATU 36982002, FN 52256y, Landesgericht Salzburg
Rist Großhandelsges.m.b.H., Feschnigstraße 76 9020 Klagenfurt, Austria

telefon: +43 - (0)463 - 436 65

faks: +43 - (0)463 - 464 43

E-Mail: rist.klagenfurt@rist.at

Mo - Fr 8.00 - 18.00 Uhr
ATU 36981708, FN 99722a, Landesgericht Klagenfurt
Rist Kereskedelmi Kft., Váci út 71/a 1047 Budapest, Hungary

telefon: +36 - 1 - 231-0826

faks: +36 -1 - 370-4055

E-Mail: rist.budapest@rist.hu

Mo - Fr 8.00 - 16.30 Uhr
-
Rist Großküchentechnik, Triester Straße 138 1230 Wien, Austria

telefon: +43 - (0)1 - 667 97 71 - 62

faks: +43 - (0)1 - 667 97 71 - 17

E-Mail: office@rist-grosskuechen.at

ATU 14850909, FN 113040k, Handelsgericht Wien
%
KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ
KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ
Od PLN 792 przesylka bezplatna

KUPUJ WIĘCEJ, PŁAĆ MNIEJ

%
Od PLN 1100 rabat 5%
Od PLN 2200 rabat 10%
Od PLN 4400 rabat 15%
(wartosc netto – bez VAT-u, z wyjatkiem artykulów oznaczonych promocja)